Inter-Bud powiększa Osiedle Bobrzyńskiego

Osiedle Bobrzyńskiego powstaje w południowo-zachodniej części Krakowa i jest kontynuacją wcześniejszych realizacji firmy Inter-Bud na Ruczaju. Dużym atutem inwestycji jest jej położenie w sąsiedztwie Campusu UJ i strefy ekonomicznej.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 10:43

Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa budynki: ten przy ul. Przemiarki 22 został już zrealizowany, a kolejny - przy ul. Kobierzyńskiej 165 ma termin realizacji wyznaczony na przełom pierwszego drugiego kwartału 2017 roku.

Osiedle ma dobre połączenie z innymi dzielnicami miasta. Linia szybkiego tramwaju umożliwia komfortową komunikację z pozostałymi rejonami Krakowa. Dodatkową zaletą lokalizacji jest wygodny dojazd w kierunku obwodnicy miasta i dalej na autostradę A4.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pobliżu znajdują się osiedlowe centra handlowe – Pasaż Ruczaj i Pasaż 33. Osoby lubiące czynny wypoczynek znajdą w niedalekim sąsiedztwie centrum rekreacyjne Cascada, a w nim: basen, korty tenisowe, siłownię itp. Pobliskie Skałki Twardowskiego, to wspaniałe miejsce na spacery i jazdę na rowerze. Na osiedlu są też: żłobek, przedszkole, place zabaw, przychodnia lekarska, apteka, restauracje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych