Interium Investment zbuduje osiedle Wielkopolska 26 w Gdańsku

Interium Investment realizuje w Gdańsku inwestycję Wielkopolska 26. W czterech budynkach znajdzie się łącznie 120 mieszkań. Ich układ i metraż został skrupulatnie zaprojektowany tak, aby był idealną propozycją dla osób młodych, poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla rodzin z dziećmi.

Autor: HouseMarket.pl 06 października 2016 09:14

Budynki osiedla Wielkopolska 26 posiadają sześć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Z oferty można wybrać m.in. kompaktowe dwa pokoje o powierzchni 30 metrów kwadratowych w cenie od 151 900 zł. Kolejną propozycją jest rozplanowane na 33 metrach kwadratowych mieszkanie dwupokojowe od 159900 zł. Jego funkcjonalność i przede wszystkim narożne położenie przy tym metrażu jest układem niespotykanym u innych deweloperów.

Podobnie jak 44-metrowe, superfunkcjonalne mieszkanie trzypokojowe w cenie od 215 900 zł. W każdym przypadku przyszli mieszkańcy mają możliwość wyboru lokalu z balkonem lub loggią. Lokatorzy będą mogli korzystać także z wózkowni i rowerowi. Na osiedlu zaplanowano m.in. plac zabaw dla dzieci z fontanną i miejsce do grillowania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budowa inwestycji rozpocznie się w czwartym kwartale 2016 roku. Planowany termin jej zakończenia to czwarty kwartał 2017 roku.

Firma Interium Investment stawia na bezpieczeństwo, dlatego Wielkopolska 26 będzie jedynym w tej części Gdańska osiedlem w pełni monitorowanym i ogrodzonym.

Lokalizacja osiedla zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum Gdańska oraz trójmiejskiej obwodnicy. Planowana budowa nowej ulicy Świętokrzyskiej wraz z cichobieżną linią tramwajową przebiegającą 500 m od inwestycji dodatkowo daje gwarancję wzrostu wartości w czasie sprzedawanych przez Interium Investment mieszkań. W przypadku podobnego zabiegu na gdańskiej Morenie ceny wzrosły o 500 – 800 zł za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych