Invest Bud kusi przykładową aranżacją mieszkania w Płocku

Invest Bud zaprezentował przykładową aranżację mieszkania nr 7 w budynku nr 1 na Osiedlu Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 80 mkw. nadal czeka na swojego właściciela.

Autor: HouseMarket.pl 16 sierpnia 2016 16:55

Prace na budowie budynku nr 1 rozpoczęły się w październiku 2014 roku, zakończyły w marcu 2016 roku, a w kwietniu 2016 roku wydana została ostateczna decyzja o pozwoleniu na użytkowanie budynku przy ulicy Armii Krajowej 50.

W trzypiętrowym domu wielorodzinnym znalazły się 44 mieszkania o powierzchni od 44 do 82 mkw. Na poziomie piwnic zaprojektowano komórki lokatorskie i 24 samodzielne garaże. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku to 2.887,91 mkw. Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolorem dominującym w częściach wspólnych obiektu jest bardzo modna w ostatnim okresie szarość, co bardzo dobrze komponuje się z odcieniem ciemnego brązu w jakim są drzwi do mieszkań.

Zaletą jest lokalizacja osiedla - w pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole i galerie handlowe oraz bardzo dogodna komunikacja w każdym kierunku Płocka. Do sprzedania pozostało już tylko kilka mieszkań, w większości są to lokale położone na trzecim piętrze, ich powierzchnia waha się od 54 do 80 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych