Invest Komfort rozpoczyna budowę osiedla Nowe Kolibki

W lutym 2017 roku rozpoczyna się budowa i sprzedaż mieszkań w budynkach osiedla Nowe Kolibki znajdującego się przy ulicy Bernadowskiej w Gdyni. Inwestycja powstaje w słynącej z luksusowych willi dzielnicy Orłowo, niedaleko usytuowanej nad potokiem Swelina innej realizacji Invest Komfortu o nazwie Rivus.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2017 11:35

Architektura najnowszej inwestycji, w zamyśle projektantów, wpisywać się będzie w leśny teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Projekt stworzono z myślą o tych, którzy szukają odpoczynku od zgiełku miasta, ale nie rezygnują z wygody, jaką daje mieszkanie obok biznesowego i rozrywkowego centrum Trójmiasta. Nowe Kolibki, dzięki przemyślanej architekturze zieleni, mogą stać się prywatną oazą pozwalającą odetchnąć i cieszyć się sąsiedztwem przyrody, którą potraktowano tu z najwyższą, należną jej, troską.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Leśne otoczenie inwestycji zainspirowało projekt wnętrz Nowych Kolibek, w którym wykorzystano naturalne elementy wykończeniowe i dekoracyjne takie jak drewno, kamień czy roślinność w oryginalnej oprawie. Jak podkreśla architektka Paulina Lehmann, przyroda była dla niej największą inspiracją: „Koncepcja wnętrz jest konsekwentnym odzwierciedleniem architektury osiedla oraz charakteru jej otoczenia, oddawać będzie harmonię i spokój natury, pozostając z nią w zgodzie. Zieleń wnikająca poprzez szklenia do wnętrza, stanowi nieodłączny element projektu.”

Z ideą życia w harmonii i równowadze współgra również minimalizacja ruchu samochodowego w obrębie osiedla.

W pierwszym etapie projektu oddane zostaną trzy budynki trzykondygnacyjne z cichobieżnymi windami. Równolegle powstanie klub fitness z salą klubową i saunami oraz plac zabaw dla dzieci. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych