Invest Lemon kusi apartamentami na wynajem przy Jeziorze Rożnowskim

Invest Lemon proponuje apartamenty o powierzchni 30 mkw. w Gródku nad Dunajcem w cenie 360 tys. zł. Charakteryzują się nowoczesną architekturą, subtelnie wkomponowaną w przepych przyrody.

Autor: HouseMarket.pl 04 sierpnia 2016 12:28

Umowę najmu można podpisać na okres od jednego do dziesięciu lat. Przez cały czas trwania umowy operator gwarantuje wypłatę w wysokości sześciu procent w skali roku od zainwestowanej kwoty, co oznacza miesięczną wypłatę 1800 zł netto.

Invest Lemon pokrywa wszystkie koszty operacyjne, wraz z czynszem i ubezpieczeniem. Właściciel apartamentu płaci jedynie podatek od nieruchomości – około 50 zł miesięcznie. Przez 14 dni w roku ma możliwość pobytu w swoim apartamencie i korzystania z atrakcji resortu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy apartament liczy 30 metrów kwadratowych i ma balkon o powierzchni ośmiu metrów kwadratowych. Cena zawiera pełne umeblowanie oraz wyposażenie – m.in. telewizor, sejf oraz lodówkę.

Są to niezależne lokale mieszkalne z udziałem w gruncie, posiadające odrębną księgę wieczystą. Charakteryzują się nowoczesną architekturą, subtelnie wkomponowaną w przepych przyrody. Ośrodek

Lemon Resort Spa oferuje między innymi restaurację Lemon ze spektakularnym widokiem na panoramę Jeziora Rożnowskiego, przeszklony basen i jacuzzi z Małpią Wyspą w tle, oryginalną strefę saun, tężnię solankową, balijskie Manāw Spa oraz siłownię, kręgielnię i salę gier.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych