Inwest sprzedaje mieszkania w otoczeniu rezerwatu przyrody

Grupa Inwest podpisała w drugim kwartale 2016 r. trzy umowy deweloperskie na mieszkania przy ul. Tarnobrzeskiej 3 w Warszawie. Kameralny, ośmiolokalowy budynek powstaje w otoczeniu Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska oraz Parku im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 15:17

Trzypiętrowy budynek w typie małej kamienicy pomieści lokale mieszkalne w rozkładzie od 36 mkw. do 60 mkw. po dwa lub trzy lokale na każdej z kondygnacji.

Miejsca parkingowe znajdować się będą na platformach parkingowych zlokalizowanych w garażach na poziomie parteru. Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana zostanie nowoczesna winda. Zaletą będzie efektowna elewacja budynku w duchu architektonicznego strukturalizmu, wykończona tynkiem mineralnym i fragmentarycznie okładziną z płytek elewacyjnych. Teren zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja położona jest w odległości nieprzekraczającej 1 km od głównych arterii komunikacyjnych dzielnicy, jakimi jest ulica Grochowska oraz Rondo Marsa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i pętla tramwajowa, która prowadzi przez większość głównych ulic Pragi Południe w kierunku centrum miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych