Inwestowania w nieruchomości turystyczne? Poznaj sprawdzone sposoby

Świetnym sposobem są natomiast podcasty. Coraz więcej osób lubi ich słuchać, np. w drodze do pracy. W przypadku podcastów inwestycyjnych, odpadają koszty związane z zakupem materiałów edukacyjnych i nie trzeba specjalnie wygospodarowywać czasu na naukę. Są to kilkudziesięciominutowe rozmowy, które prowadzone są ze specjalistami w danej dziedzinie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu można dowiedzieć się, na polega inwestowanie w nieruchomość, jak na niej zarobić, a także jak zarządzać ryzykiem, które się z tym wiąże.

Podcasty są łatwym sposobem, który pozwala szybko i przyjemnie przyswoić wiedzę. W przypadku np. cyklu podcastów „Balans w inwestycji”, każdy odcinek to inny ekspert z branży inwestycyjnej. Tłumaczą oni najważniejsze aspekty związane z inwestowaniem i zarządzaniem, a także urządzaniem nieruchomości pod inwestycję. Dzięki temu można poznać zupełnie nowe sposoby, które nie są czasochłonne i wiążące na stałe inwestora z daną nieruchomością.

- W obecnych czasach inwestowanie w nieruchomości nie musi być skomplikowane i kłopotliwie wiążące. Podcasty wystarczą, aby nauczyć się to robić. Znając podstawy dotyczące lokowania kapitału w nieruchomościach pod wynajem, można w nowoczesny sposób zarabiać na nieruchomościach przeznaczonych np. dla branży turystycznej. Dotyczy to zarówno inwestycji w mobilny domek, jak i całe osiedle. Dzięki temu można czerpać zyski ze zwrotu z inwestycji, a także samemu mieć korzyści w postaci pobytu właścicielskiego. Co więcej, to operator zajmuje się zarządzaniem, więc inwestor korzysta wyłącznie z samych profitów - mówi Rafał Nowakowski, prezes inwestycji Balance Park.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych