Inwestycja Lazur Park w Gdańsku gotowa do użytku

Prace budowlane dotyczące realizacji inwestycji Lazur Park zostały zakończone. W ramach projektu powstało 36 mieszkań o powierzchniach mierzących od 27 mkw. do 58 mkw.

Autor: Housemarket.pl 17 grudnia 2021 10:27

  •  Budynek, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, zachwyca niezwykłym połączeniem nowoczesnej, wysokiej klasy architektury z wyjątkowym położeniem zaledwie 1 km od nadmorskich plaż.
  • Kompleks uzyskał już zgodę na użytkowanie, a proces przekazywanie kluczy nowym właścicielom rozpoczął się 15 grudnia.
  • Generalnym wykonawcą inwestycji był Dekpol Budownictwo, a projekt opracowała pracownia Architonika – Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek.

Inwestycja Lazur Park na Wyspie Sobieszewskiej

Lazur Park charakteryzuje się kameralnością i nowoczesną architekturą, w której przeważają duże przeszklenia zapewniające malowniczy widok na dziką przyrodę Wyspy Sobieszewskiej. Dodatkową przestrzeń do wypoczynku w otoczeniu natury stanowią także przynależące do każdego z lokali ogródki lub balkony.

 W inwestycji powstały także naziemne miejsca postojowe, ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie zaprojektowaną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury. Mieszkańcy oraz goście Lazur Park będą mieli nieograniczony dostęp do wyjątkowej strefy rekreacyjnej obejmującej salę bilardowo-kinową z mnóstwem atrakcji, będącą idealnym miejscem do integracji i spędzania długich wieczorów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nieruchomość, ze względu na połączenie kameralnej i nowoczesnej zabudowy z bliskością nadbałtyckiej plaży i nabrzeża Martwej Wisły, stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób uwielbiających przebywanie w spokojnym otoczeniu zieleni. Wyspa Sobieszewska słynie z jednych z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu i jednocześnie jest ostoją dzikiej przyrody – na jej terenie znajdują się aż dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Co ważne, życie w sąsiedztwie natury nie oznacza rezygnacji z wygód miasta – dojazd samochodem do tętniącego życiem centrum Gdańska zajmuje jedyne 20 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych