Inwestycja Portova z tytułem "Najlepsza inwestycja w Polsce"

Portova, kompleks zrealizowany w centrum Gdyni przez dewelopera Invest Komfort, zdobył kolejne międzynarodowe wyróżnienie. Tym razem chodzi o tytuł Five Star w konkursie European Property Awards. Tym samym gdyńskie osiedle zostało najlepszą inwestycją mieszkalną w Polsce w kategorii budynków powyżej 12 pięter.

Autor: housemarket.pl 10 grudnia 2021 13:26

Portova to zaprojektowany w duchu modernizmu, trzeci co do wysokości budynek mieszkalny w Gdyni. Twórcom z Invest Komfort i studia Kwadrat udało się idealnie wykorzystać wyjątkowy potencjał lokalizacji, łączącej atuty nowoczesnego Śródmieścia i nadmorskiego klimatu. Z Portovej można w kilka minut dojść spacerem do mariny, Bulwaru Nadmorskiego i plaży, a także tętniących życiem restauracji, kawiarni, kina i teatru. Dużym atutem inwestycji jest taras widokowy na dachu, z którego rozciąga się wspaniały widok na Zatokę Gdańską i miasto. Portova nie tylko podkreśliła unikalny charakter nadmorskiej Gdyni, ale też poszerzyła obszar Śródmieścia. W ślad za nią, w okolicach portu zaczęły powstawać kolejne inwestycje.

W październiku tego roku grono 80 niezależnych, międzynarodowych ekspertów przyznało inwestycji tytuł Award Winner w kategorii Residential High Rise Development Poland. Projekty z całego kontynentu były oceniane wtedy pod kątem m.in. lokalizacji, architektury, designu, udogodnień oraz oryginalności. W kolejnym etapie konkursu realizację Invest Komfortu doceniono jeszcze bardziej. Spośród wyróżnionych projektów z Polski to właśnie jej przyznano dodatkowe 5 gwiazdek, ogłaszając najlepszą w kraju w kategorii wysokich budynków mieszkalnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyróżnienie to otwiera Portovej drzwi do walki o tytuł najlepszej inwestycji 2021 roku w całej Europie. Wyniki ostatecznej rywalizacji poznamy już na początku 2022 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych