Inwestycja Sobocińskiego powstaje w katowickich Piotrowicach

Realizowaną przez firmę BD Inwestor inwestycję Sobocińskiego tworzy budynek wielorodzinny w katowickiej dzielnicy Piotrowice, która cieszy się doskonałą opinią i zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 15:43

Inwestycja Sobocińskiego to budynek o siedmiu kondygnacjach, w tym dwóch garażowych, z 40 lokalami mieszkalnymi. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4200 zł. Powierzchnia lokali kształtuje się między 34 mkw. a 85 mkw. Każdy klient będzie miał możliwość kupienia miejsca garażowego oraz komórki lokatorskiej.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony lub tarasy. Wejście do budynku odbywa się przez reprezentacyjny hall z portiernią. Obszerna klatka schodowa wyposażona została w luksusową windę komunikującą wszystkie siedem kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde z 40 mieszkań ma indywidualny system centralnego ogrzewania z nowoczesnymi piecami gazowymi z zamkniętą komorą spalania. Lokale będą stanowić własność hipoteczną wraz z udziałem w gruncie.

Okolica w, której realizowany jest budynek zapewnia pełną miejską infrastrukturę: tereny rekreacyjne, szkoły, przedszkola, komunikację publiczną, sieci handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych