Inwestycja Szumilas: miejska oaza zieleni

Osiedle Szumilas powstaje w Kowalach. Projekt Robyg oferuje mieszkańcom prywatny 2-hektarowy las.

Autor: housemarket.pl 20 października 2021 14:20

  • Osiedle Szumilas powstanie w miejscowości Kowale.
  • Będzie to kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych.
  • W jednym budynku jest od 19 do 57 mieszkań

Kameralne osiedle wtulone w przyrodę z dostępem do prywatnego lasu, powstające w Kowalach to unikalna propozycja. Jeszcze w październiku do sprzedaży trafi kolejny etap osiedla, w którym pojawi się 49 mieszkań 1- do 4-pokojowych z widokiem na otaczającą zieleń w atrakcyjnych cenach. Lokale będą dostępne w metrażach od 33 do 74 mkw.

Propozycję dewelopera wyróżnia kameralna zabudowa nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych, która stanowić będzie idealne miejsce dla osób ceniących zieleń i spokój. Zapewni ją nie tylko bogata infrastruktura rekreacyjna, ale także dostęp do prywatnego lasu. Wszystko to w doskonałej komunikacji z centrum Gdańska i dzielnicami południowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W centrum natury, blisko infrastruktury

Położone przy ul. Magazynowej w Kowalach osiedle Szumilas, umożliwi sprawną realizację codziennych potrzeb mieszkańcom w obrębie dłuższego spaceru, kilkunastominutowej jazdy rowerem lub w przeciągu zaledwie kilku minut samochodem. W bezpośrednim pobliżu znajduje się nowa gdańska Szkoła Metropolitalna oraz bogata sieć przedszkoli zapewniając rodzicom dostęp do usług edukacyjnych. Rejon ten także intensywnie rozwija się pod względem dostępności lokali usługowych.

CZYTAJ TEŻ: ROBYG Z NOWYM OSIEDLEM POD GDAŃSKIEM 

Szumilas to inwestycja w bezpośrednim otoczeniu lasów, stawów, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Bursztynowa Góra” oraz licznych ścieżek rekreacyjnych w Jarze Reknicy, w tym wokół jeziora Otomin. W obrębie samego osiedla do dyspozycji mieszkańców będą ścieżki rekreacyjne, place zabaw dla najmłodszych czy planowane boisko sportowe oraz zewnętrzna siłownia. Dużym atutem osiedla będą również ponadprzeciętne odległości między budynkami, które zapewnią rodzinom tak potrzebny spokój i intymność oraz bogactwo różnorodnej roślinności, terenów rekreacyjnych i atrakcyjne przestrzenie wspólne. W okolicy nie zabraknie ścieżek umożliwiających rowerowe przejażdżki lub długie, rodzinne spacery. Na terenie inwestycji znajdują się 2 naturalne zbiorniki wodne. W kolejnych etapach osiedla powstanie wokół nich przyjazna przestrzeń do rodzinnej rekreacji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych