Inwestycja z prywatnym lasem od Robyg

W kwietniu Robyg wprowadził do sprzedaży w kwietniu inwestycję Szumilas w trójmiejskich Kowalach, która oferuje ponad 2 ha prywatnego lasu dostępnego jedynie dla mieszkańców osiedla.

Autor: Housemarket.pl 27 maja 2021 10:58

  • 2 ha prywatnego lasu ze ścieżkami rekreacyjnymi oraz 2 zbiornikami wodnymi,
  • Ceny na Osiedlu Szumilas od Robyg w Kowalach  zaczynają się od 6 450 zł za mkw. 

Nowa inwestycja Robyg - kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych przypadnie do gustu wszystkim osobom, które chcą zamieszkać w otoczeniu zieleni oraz unikają inwestycji o intensywnej zabudowie. Na terenie osiedla powstaną place zabaw, przestrzenie do rekreacji, zewnętrzny fitness oraz dwa oczka wodne, ale przede wszystkim utrzymany zostanie, przynależny do osiedla las - specjalnie dla nowych mieszkańców.

- Szumilas to wyjątkowa inwestycja, bezpośrednio granicząca z lasem. My postanowiliśmy tę wyjątkowość podkreślić i dać jeszcze więcej mieszkańcom – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu. - Wykupiliśmy ponad 2 ha zalesionej działki sąsiadującej z osiedlem – nie pod zabudowę kolejnych etapów, a pod kątem ofiarowania nowym mieszkańcom jeszcze większej przestrzeni w postaci prywatnego lasu ze ścieżkami rekreacyjnymi – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bezpośrednie sąsiedztwo rozległych terenów leśnych zapewnia idealne warunki do relaksu i gwarantuje atrakcyjne możliwości spędzania wolnego czasu. W okolicy nie brakuje ścieżek, po których można jeździć na rowerze lub spacerować całymi godzinami. Na terenie inwestycji znajdują się 2 naturalne zbiorniki wodne. W kolejnych etapach osiedla powstanie wokół nich przyjazna przestrzeń do rodzinnej rekreacji. 

W zgodzie z naturą

Umiejscowione z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów, stawów, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody „Bursztynowa Góra” oraz licznych ścieżek rekreacyjnych w Jarze Reknicy, w tym wokół jeziora Otomin - osiedle Szumilas przyciągnie amatorów bliskiego kontaktu z naturą, którzy szukają kameralnej, rodzinnej enklawy, gdzie czas płynie wolniej, łatwo się zrelaksować, a okolica zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dużym atutem osiedla będą również ponadprzeciętne odległości między budynkami, które zapewnią rodzinom tak potrzebny spokój i intymność oraz wypełnione po brzegi różnorodną, roślinnością tereny i atrakcyjne przestrzenie wspólne.

W ramach kolejnych etapów na osiedlu powstać ma m.in. siłownia zewnętrzna oraz place zabaw dla najmłodszych, a docelowo także boisko sportowe. Planowane są również lokale handlowo-usługowe dostępne bezpośrednio na terenie należącym do inwestycji.

Osiedle Szumialas położone przy ul. Magazynowej w Kowalach.

- Osiedle Szumilas to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na zamieszkaniu w otoczeniu natury, tuż przy urokliwym lesie należącym do terenu inwestycji  i licznych szlakach  turystycznych, ale także na lokalizacji, która zagwarantuje doskonałą komunikację z całym  Trójmiastem i zapewni wygodny dojazd do centrum miasta, trójmiejskiej obwodnicy oraz do autostrady -  mówi Anna Wojciechowska – Inwestycja kusi także atrakcyjnymi cenami od 6 450 zł za mkw. Rodziny małe i duże znajdą tu z pewnością mieszkanie dla siebie – dodaje.

Więcej o inwestycji pisaliśmy tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych