Inwestycja Zdrojowa Polana w Zielonej Górze prawie wyprzedana

Inwestycja Zdrojowa Polana w Zielonej Górze, w ramach której powstało 200 mieszkań została już w 85 proc. wyprzedana. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, część działań wyprzedza założony plan. Docelowo budowa zakończy się w czerwcu 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 15 czerwca 2020 10:45

Kompleks mieszkaniowy Zdrojowa Polana powstaje pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze, w bliskim sąsiedztwie ogródków działkowych ROD Kolejarz oraz w malowniczej okolicy Gęśnika. Został podzielony na dwa etapy, z którego pierwszy jest w trakcie realizacji. Łącznie powstanie osiem budynków, cztery już pną się w górę. Każdy znajduje się na innym stopniu zaawansowania prowadzonych prac. Budynek oznaczony numerem 27 wzniesiono na poziom czwartego piętra, numerem 29 - na wysokość trzeciego piętra, zaś w budynku o numerze 39 wylano stropy nad trzecim piętrem.

Najbardziej zaawansowane prace widoczne są w budynku numer 41. Tutaj osiągnięto docelową wysokość piątej kondygnacji. W 80 proc. wykonano pokrycie dachowe, w 30 proc. stoją już ścianki działowe mieszkań i rozpoczęto montaż stolarki okiennej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nasi budowlańcy pracują w pocie czoła i wszystkie działania wykonują terminowo. Ich zaangażowanie przekłada się również na przyśpieszenia niektórych etapów budowy - zaznacza Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development.

Pierwszy etap inwestycji to 200 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Ich metraż waha się między 43 a 75 mkw. W projekcie przygotowano podziemną halę garażową z garażami, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie przypisane do wszystkich mieszkań. Deweloper na terenie osiedla przygotuje również plac zabaw dla najmłodszych, zadba o elementy małej architektury, a więc chodniki, oświetlenie oraz drogi wewnętrzne.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4 600 zł brutto za mkw. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec czerwca 2022 roku.

EBF Development z sukcesem realizuje kilka inwestycji deweloperskich na terenie Zielonej Góry i Poznania. Poza Zdrojową Polaną w budowie są też Apartamenty Jana z Kolna, Green Home i Lisia Apartamenty w Zielonej Górze oraz Reduta Nowe Podolany w Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych