Inwestycję Cystersów 26C wyróżniają przeszklenia

Inwestycja firmy Budrem pomieści mieszkania od 26 mkw. do 113 mkw., w których przez zastosowanie dużych przeszkleń oraz wykuszy ze szkła zapewnione zostało maksymalne wykorzystanie światła. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6500 zł.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 16:04

Budynek wyróżnia niepowtarzalna architektura. Uwagę zwraca między innymi klatka zaprojektowana w formie atrium z przeszkleniami w dachu oraz panoramiczną windą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obiekt pomieści mieszkania o metrażu od 26 mkw. do 113 mkw., w których zastosowano duże przeszklenia oraz wykusze ze szkła. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 6500 zł. Przy budynku znajdować się będą ogólnodostępne miejsca postojowe, a w podziemiu dwupoziomowy garaż podziemny.

Dodatkowo deweloper – firma Budrem zapewnia możliwość wyboru aranżacji wnętrza, cichobieżne windy, wyciszane klatki schodowe, wentylację mechaniczną i przestronne tarasy. Planowany termin zakończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2017 roku.

Inwestycja znajduje się w centrum Krakowa u zbiegu ulic Fabrycznej i Cystersów, skąd w zaledwie kilkanaście minut można dotrzeć do zabytkowych części Krakowa takich jak Wawel, Stare Miasto, Rynek Główny czy Stary Kazimierz. Pobliskie ronda – Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Nieopodal inwestycji znajdują się liczne żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz centra handlowe min. Galeria Krakowska i Galeria Kazimierz.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych