iQ Development realizuje trzeci etap osiedla City Park

Bydgoski deweloper iQ Development kupił grunt, o który walczył od trzech lat. Dzięki temu firma ruszyła z trzecim i zarazem ostatnim etapem osiedla City Park Chodkiewicza 19.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2017 08:57

Dzięki tej inwestycji iQ Development chce stworzyć pełne, harmonijne oblicze tej części bydgoskich Bielaw. W miejsce starostanów i prowizorycznych pomieszczeń magazynowych powstanie prestiżowy oraz inteligentny apartamentowiec.

City Park to miejsce świetnie wpasowujące się w zrewitalizowaną okolicę Bielaw. Doskonale skomunikowane, blisko terenów zielonych, centrów kulturalnych, sklepów i uczelni. Odnowione chodniki wraz z ozdobnym oświetleniem miejskim to tylko niektóre z licznych elementów, które sprawiają, że City Park może być przytulnym i bezpiecznym domem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pobliżu jest ogród botaniczny oraz park im. J. Kochanowskiego. Do filharmonii jest pięć minut spacerem a do teatru cztery minuty. Łatwo zrobić zakupy, bo ul. Chodkiewicza to miejsce o najlepszych tradycjach handlowych.

Osiedle jest zamknięte i ma monitoring. Jego pierwszy etap został już sprzedany. W siedmiokondygnacyjnym budynku, z elewacją z zabytkowej cegły jest 49 mieszkań o podwyższonym standardzie oraz 10 apartamentów. W dolnej kondygnacji wkomponowane zostały lokale usługowe. Mieszkania mają od 31 mkw., a najbardziej luksusowe apartamenty na najwyższych kondygnacjach od 80 do ponad 120 mkw.

Do każdego lokalu przynależą duże balkony i tarasy. Wrażenie przestrzeni dodają panoramiczne okna, dzięki czemu każde mieszkanie jest doskonale nasłonecznione. Apartamenty mają m.in. klimatyzację i system inteligentnego zarządzania. Pod budynkiem jest parking, do którego dociera się nowoczesnymi windami.

W drugim budynku powstanie 50 mieszkań oraz 11 ekskluzywnych apartamentów. Drugi etap inwestycji ma zostać ukończony w październiku 2017 r. Sprzedanych zostało ponad 80 proc. mieszkań. Trzeci etap City Parku obecnie jest w przedsprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych