IX etap Reduty Nowe Podolany już na finiszuHousemarket.pl - 22 lutego 2021 08:25


Trwają zaawansowane prace budowlane nad 9. budynkiem na osiedlu Reduta Nowe Podolany. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach osiągnęła szóstą kondygnacje. Zgodnie z harmonogramem projekt zostanie oddany w ręce właścicieli w III kwartale 2021 roku.

Najnowsza propozycja na osiedlu Reduta Nowe Podolany – budynek nr 9 – już wkrótce zyska nowych mieszkańców. Budowa znajduje się na zaawansowanym etapie. Stan surowy zamknięty osiągnięto jeszcze w grudniu, a aktualnie trwają prace związane z wykańczaniem części wspólnych, montaż instalacji elektrycznej i prace związane z szachtami zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych. Budynek jest właśnie ocieplany i malowany.

– Wszystkie prace postępują zgodnie z przyjętym planem. Odbiory odbędą się według harmonogramu, a więc w III kwartale bieżącego roku – akcentuje Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach 9 budynku zaaranżowano 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemne hale garażowe. W fazie projektowania znajduje się też kolejny plac zabaw.

– Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach, słuchamy głosów osób zainteresowanych zamieszkaniem na Podolanach. Stawiamy na przestrzeń przyjazną dla rodzin – mówi Agata Nowaczyk.