J.W.Construction podpisuje umowy deweloperskie na Osiedlu Horizon

Osiedle Horizon to kompleks budynków, w których znajdzie się łącznie 629 mieszkań o powierzchni od 26 do 98 m kw., o funkcjonalnych układach i podwyższonym standardzie. Powstaje w dzielnicy Gdańska, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Ukończenie budowy zaplanowane jest na wrzesień 2023 roku.

Autor: Housemarket.pl 29 kwietnia 2021 08:35

- Budowę rozpoczęliśmy w marcu. W okresie kilkutygodniowej przedsprzedaży podpisywaliśmy umowy rezerwacyjne a obecnie z powodzeniem realizujemy proces kontraktacji. Bardzo nas cieszy, że klientom podoba się ten projekt - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

O atrakcyjności osiedla Horizon zdecydowała lokalizacja, projekt architektoniczny i otoczenie budynków. Z lokali na najwyższych piętrach będzie można oglądać panoramę miasta, port i zatokę. Przestrzeń rekreacyjna, dostępna dla wszystkich mieszkańców, powstanie na zielonych dachach budynków. Zielone dachy będą zarazem doskonałą barierą termoizolacyjną budynków, co przełoży się na mniejsze zużycie energii potrzebnej zarówno do ogrzania, jak też schłodzenia istniejących w nich mieszkań, a co za tym idzie, podniesienie komfortu życia i poprawę samopoczucia mieszkańców. Każde z mieszkań będzie miało balkon, loggię lub taras. Ekologiczne walory osiedla, jak też jego otoczenia: bliskość obiektów sportowych, plaży i parków oraz kilometry ścieżek rowerowych, czynią tę inwestycję wyjątkową, idealną zarówno dla osób młodych, które prowadzą aktywny tryb życia, jak też rodzin z dziećmi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze budynków będzie 9 lokali usługowych, a w podziemiach garaże. W hali garażowej i na terenie będą wydzielone miejsca na rowery, znajdzie się też miejsce na plac zabaw dla dzieci. Do plaży jest 20 min spacerem.

 Osiedle Horizon to nie tylko dogodne miejsce do życia, blisko morza i terenów zielonych, ale też obszar doskonale skomunikowany z centrum Gdańska. Powstaje przy ulicy zapewniającej wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy południowej, Autostrady A1 oraz dróg ekspresowych w kierunku Warszawy, Łodzi i Szczecina. Dojazd samochodem do centrum zajmuje zaledwie 11 minut, do lotniska – 25. Sąsiedztwo Drogi Zielonej, jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, oraz doskonała infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalno-edukacyjna dzielnicy, bliskość stadionu piłkarskiego i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo, zapewni mieszkańcom Osiedla Horizon dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych. Ponadto, w niedalekiej przyszłości, powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk - obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych