J.W.Construction z drugą inwestycją w Szczecinie. Powstanie 800 mieszkań

Kompleks apartamentowców, z mariną i zapleczem handlowo-usługowym, powstanie na Łasztowni, między Mostem Długim a Kanałem Zielonym. W styczniu deweloper rozpoczął przedsprzedaż lokali w tej prestiżowej inwestycji.

Autor: Housemarket.pl 14 stycznia 2022 09:44

- Łasztownia i bulwary to miejsce bardzo atrakcyjne na mapie Szczecina. Poza położeniem, inwestycja „Nad Odrą" ma wiele innych atutów: mieszkania z panoramicznymi przeszkleniami, dwustronne i narożne, przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 85 m kw. Jako przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową mieszkańcy mają zielone tarasy na dachach budynków i własną marinę - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

 Budowę kompleksu J.W. Construction zrealizuje, w kilku etapach, z PORR jako generalnym wykonawcą. W pierwszej kolejności powstanie, usytuowany najbliżej Kanału Zielonego, wielorodzinny budynek mieszkalny: 189 mieszkań i 23 lokale usługowe na parterze i trzykondygnacyjny garaż na 218 samochodów. Budynek będzie miał łącznie 7 kondygnacji, ale w niektórych miejscach będzie obniżony do 5. lub 6. W kolejnym etapie, nieco bliżej Mostu Długiego, powstanie budynek o wysokości od 5. do 7. kondygnacji, który również będzie miał charakter tarasowy. Na dachu zaprojektowano dostępny dla wszystkich mieszkańców taras widokowy, a na poziomie 3 piętra zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. W budynku będzie 237 mieszkań, lokale usługowe, 269 miejsc parkingowych, 100 boksów na rowery i 49 komórek lokatorskich. Trzeci etap jest jeszcze w fazie projektowania. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Osiedle „Nad Odrą" będzie drugim projektem w stolicy województwa zachodniopomorskiego, po apartamentowo-komercyjnym, najwyższym w Szczecinie, wieżowcu Hanza Tower, jaki zrealizuje J.W. Construction. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych