J.W. Construction z pozwoleniem na budowę osiedla Horizon

J.W. Construction, ogólnopolski deweloper, uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę lokali w inwestycji Osiedle Horizon w Gdańsku.

Autor: Housemarket.pl 15 marca 2021 11:47

- Zainteresowanie naszą inwestycją bardzo nas cieszy. W ciągu krótkiego okresu przedsprzedaży podpisaliśmy kilkadziesiąt umów rezerwacyjnych, które dzięki uzyskaniu pozwolenia na budowę będziemy mogli przekształcić w umowy deweloperskie. Mamy umowę z Generalnym Wykonawcą PORR S.A. Ukończenie budowy zaplanowane jest na wrzesień 2023 roku - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

 Osiedle Horizon, przy ul. Starowiejskiej, w Letnicy - najbardziej perspektywicznej dzielnicy Gdańska, będzie budowane w dwóch etapach. To kompleks budynków, w których znajdzie się łącznie 629 mieszkań o powierzchni od 26 do 98 m kw. o funkcjonalnych układach i podwyższonym standardzie. Każde z mieszkań będzie miało balkon, loggię lub taras. Zielone dachy na każdym z budynków o zróżnicowanej wysokości: od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, zaprojektowane są jako przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców. To właśnie z nich, a także z lokali na najwyższych piętrach, będzie można oglądać panoramę miasta, port i zatokę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Na parterze budynków będzie 9 lokali usługowych, a w podziemiach garaże. W hali garażowej i na terenie będą wydzielone miejsca na rowery, znajdzie się miejsce na plac zabaw dla dzieci, a do plaży jest 20 min spacerem.

 Sąsiedztwo stadionu piłkarskiego i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo zapewni mieszkańcom Osiedla Horizon dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych. Ponadto, w niedalekiej przyszłości, powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk - obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.

 - Wysoki standard wykończenia, a także świetna lokalizacja, w sąsiedztwie Drogi Zielonej - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, oraz doskonała infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalno-edukacyjna dzielnicy, bliskość obiektów sportowych, plaży i parków oraz kilometry ścieżek rowerowych, czynią tę inwestycję wyjątkową, idealną dla osób młodych, które prowadzą aktywny tryb życia - mówi Małgorzata Ostrowska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych