Jaguar rozlicza Kamienną Górę Lipową

Grupa Jaguar rozpoczęła podpisywanie umów przenoszących własność apartamentów w ramach realizowanej w Gdyni inwestycji Kamienna Góra Lipowa.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 16:01

Będzie to miało bardzo pozytywny wpływ na wartość przychodów i zysków spółki. Deweloper podpisał przedwstępne umowy sprzedaży na wszystkie dziewięć apartamentów usytuowanych w dwóch zrewitalizowanych kamienicach w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Gdyni. Łączna powierzchnia oferowanych lokali mieszkalnych wynosiła ponad 700 mkw. Grupa Jaguar zamierza realizować kolejne projekty rewitalizacyjne i nadal poszukuje interesujących oraz dobrze zlokalizowanych nieruchomości do nabycia.

- Rozpoczęcie sporządzania aktów przenoszących własność jest dla nas ważne z dwóch powodów. Po pierwsze, są one zwieńczeniem całej naszej inwestycji. Z drugiej strony, tej bardziej księgowej, powoduje to przeniesienie wcześniej otrzymywanych od klientów zaliczek ze zobowiązań do przychodów. Z całą pewnością wpłynie to bardzo pozytywnie na nasz wynik finansowy za 2016 r. – tłumaczy Jacek Wieczorkowski, członek zarządu grupy Jaguar.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Firma realizuje obecnie kilka projektów inwestycyjnych na rynku nieruchomości, m.in. w kompleksie działek budowlanych w Zdradzie, Odargowie oraz w Sznurkach. W tej ostatniej inwestycji spółka posiada również na sprzedaż całoroczne domy rekreacyjne. Grupa rozwija także swoją działalność w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym, która jest realizowana przez spółkę zależną – Jaguar Inwestycje, w której posiada 100 proc. udziałów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych