Jaguar zbuduje dom spokojnej starości

Jaguar podpisał przedwstępną warunkową umowę zakupu nieruchomości gruntowej zlokalizowanej na obrzeżach Gdańska. Grupa planuje zbudować na niej dom spokojnej starości.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 13:44

Spółka zawarła przedwstępną warunkową umowę nabycia nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 10 tys. mkw., która jest położona na obrzeżach Gdańska. Dla przedmiotowej nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy przewidujące zabudowę pensjonatowo-hotelową.

Umownym warunkiem nabycia przez Jaguara tej nieruchomości jest uzyskanie przez spółkę nowych warunków zabudowy, które będą przywidywały budowę domu spokojnej starości. Lokalizacja gruntu oraz jego otoczenie zewnętrzne doskonale wpisują się w ramy planowanego projektu inwestycyjnego, dlatego też deweloper zamierza zrealizować budowę obiektu będącego domem spokojnej starości, a następnie dokonać jego sprzedaży inwestorowi branżowemu. Grupa planuje również ubiegać się o dofinansowanie planowanej inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Często okazje pojawiają się nagle oraz niespodziewanie i warto się nad nimi pochylić. Tak też podchodzimy do wspomnianej inwestycji. Jeżeli uda nam się zmienić warunki zabudowy to wejdziemy w ten projekt. Natomiast jeżeli nam się to nie uda to odstąpimy od niego praktycznie bezkosztowo. Na razie myślimy tylko o wybudowaniu domu seniora i jego sprzedaży. Szacujemy, że potrwa to ok. 18 miesięcy - komentuje Jacek Wieczorkowski, członek zarządu Jaguara.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych