Jak rośnie Alpha Park?

1040 ton stali, 9050 m sześc. betonu, około 14700 mkw. murowanych ścian - tyle materiałów użyto do tej pory do wybudowania budynków B i C osiedla Alpha Park w warszawskim Ursusie.

Autor: HouseMarket.pl 20 marca 2017 14:31

24 i 25 marca postępy na budowie będzie można zobaczyć na własne oczy - deweloper zaprasza na dni otwarte z wycieczką po budowie.

W Ursusie Skoroszach RED Real Estate Development kontynuuje prace nad 182 lokalami w dwóch budynkach Alpha Park. W piątek i sobotę (24 marca w godz. 9.00-18.00 i 25 marca w godz. 10.00-14.00) stworzy możliwość wejścia na budowę. Zapisy trwają pod numerem telefonu: 515 106 822.
Postępy prac przekroczyły już 45 proc. w przypadku budynku B i 25 proc. w przypadku budynku C. Dotychczas wykorzystano 9050 m sześc. betonu, 1040 ton stali oraz postawiono 14700 mkw. murowanych ścian.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wejście na budowę to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na własne oczy, jak szybko zmienia się inwestycja – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development. Na dni otwarte przygotowaliśmy specjalną promocję na wybrane mieszkania, które będzie można kupić już od 5990 zł/mkw. Warto przyjść z całą rodziną. Na najmłodszych uczestników czekać będzie animator, który zabierze dzieci w fantastyczną przygodę – dodaje Teresa Witkowska.

Przez cały czas do dyspozycji będą eksperci. Doradca finansowy przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta, jak również wyjaśni, dlaczego warto skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, gdzie próg dla Warszawy wynosi 6433 zł/mkw.

- Co ważne na naszym osiedlu Alpha Park wciąż można kupić lokal w programie MdM korzystając z puli przeznaczonej na 2018 rok. Umożliwiają to założenia programu, według którego wypłacenie środków może nastąpić na końcu transakcji, czyli w momencie oddania budynku do użytkowania – podsumowuje Teresa Witkowska.

W budynku B powstaje 87 mieszkań (o powierzchni 33-81 mkw.), a w budynku C - 95 (31-65 mkw.). Wszystkie będą miały tarasy, balkony, loggie lub zielone ogródki. Nowością będą łazienki z oknami, dostępne w części lokali.

Dotychczas w Ursusie Skoroszach RED Real Estate Development wybudował 540 mieszkań. Poza Warszawą obecny jest w dwóch miastach w Polsce. We Wrocławiu rozpoczął realizację ostatniego etapu Nowej Papierni z soft loftami i apartamentami z wykończeniem w cenie. Z kolei w Poznaniu zakończył budowę dwóch 13-piętrowych wieżowców Red Park i rozpoczął przedsprzedaż trzeciego. Łącznie inwestor wybudował dotychczas w Polsce ponad 920 nowoczesnych mieszkań, soft loftów i apartamentów oraz ponad 13 tys. mkw. powierzchni usługowych.

Inwestycję charakteryzuje przemyślana architektura zewnętrzna, jednolity styl zabudowy oraz najwyższy standard wykończenia części wspólnych. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Klienci mogą wybierać w lokalach od jednopokojowych do czteropokojowych. Nowością są między innymi łazienki z oknami. Do każdego mieszkania przynależy przestronny balkon, taras, loggia lub ogródek. Do dyspozycji będzie podziemny garaż, wspólne patia i plac zabaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych