Jakon rozpoczął sprzedaż osiedla Strzeszyn 2

Strzeszyn 2 to nowa inwestycja firmy Jakon znajdująca się przy ul. Biskupińskiej w Poznaniu. Jest to zachodni klin zieleni miasta, w skład którego wchodzi ciąg jezior Rusałka - Strzeszyńskie - Kierskie.

 

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 13:24

Pierwszy etap składa się z dwóch budynków w każdym po 16 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 34 mkw. do 84 mkw. Trzykondygnacyjne budynki będą miały wózkarnie na parterze. Dodatkowym atutem są ogródki przy mieszkaniach na parterze bądź przestronne balkony na piętrach. Do każdego lokalu będzie przynależne miejsce postojowe naziemne. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5420 zł za metr kwadratowy.

Docelowo na osiedlu powstanie osiem budynków na przestronnym terenie, gdzie przewidziano siłownię zewnętrzną, urządzenia rekreacyjne i dwa place zabaw. Całość będzie stanowiła osiedle zamknięte z bramami wjazdowymi dla mieszkańców, otoczone wysoką zielenią.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strzeszyn 2 to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz kontakt z przyrodą. Położenie osiedla umożliwia aktywny wypoczynek nad jeziorem. W pobliżu znajduje się przychodnia, kościół, szkoła podstawowa i gimnazjum, liczne banki oraz obiekty handlowo-usługowe. Dobra komunikacja miejska oraz sieć dróg umożliwiają szybkie dotarcie do centrum Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych