Jasień Bulwary z nowym etapem

Hossa wprowadziła do sprzedaży kolejne dwa budynki na osiedlu Jasień Bulwary w Gdańsku. Nowoczesna trzypiętrowa i czteropiętrowa architektura tworzy kameralną zabudowę schodzącą kaskadowo w stronę bulwaru nad Potokiem Siedleckim.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 09:44

Odbiór budynków przewidziany jest na czwarty kwartał 2018 roku. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na osiedle już na początku przyszłego roku.

Zabudowę osiedla tworzyć będą kameralne, jednoklatkowe budynki, trzypiętrowe i czteropiętrowe. Ich nowoczesna architektura zaprojektowana w jasnej kolorystyce, otulona zielenią skwerów harmonijnie wpasuje się w otaczający krajobraz. Kaskadowe posadowienie budynków na terenie schodzącym w kierunku jeziora Jasień zapewni doskonałe nasłonecznienie mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na skraju osiedla, wzdłuż płynącego w sąsiedztwie Potoku Siedleckiego, zaplanowana została strefa rekreacyjna. Zaaranżowana w formie bulwaru, od którego osiedle wzięło swoją nazwę, będzie miejscem idealnym do spacerów i aktywnej rekreacji. Przy utwardzonym trakcie pieszo-rowerowym zaplanowano lokalizację urządzeń fitness oraz placów zabaw dla dzieci.

Do osiedla prowadzić będzie oświetlona aleja drzew z bramą wjazdową. Strefę reprezentacyjną zaprojektowano w formie miejskiego placu, który z obydwu stron domkną pierzeje usługowe podkreślone szlachetnymi materiałami elewacyjnymi i oryginalną małą architekturą.

Bulwary znajdują się niespełna 10 minut od centrum. Doskonałe skomunikowanie zapewnia osiedlu istniejąca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. Autobusy miejskie sprawnie łączą lokalizację z Wrzeszczem i Śródmieściem. Wygodną komunikację zapewnia też Pomorska Kolej Metropolitalna, której najbliższy przystanek Kiełpinek znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych