Jasmine Homes. Kameralne mieszkania w Radwanicach

Jasmine Homes jest kameralną inwestycją Urban Development w podwrocławskiej miejscowości Radwanice, ostatnio najchętniej zasiedlanej przez mieszkańców Wrocławia i okolic.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 13:37

Jasmine Homes to jeden budynek wielorodzinny, położony w zacisznym miejscu na skraju ul. Bzowej w Radwanicach, w odległości zaledwie 200 m od głównej ulicy i dokładnie tyle samo od przystanku komunikacji miejskiej.

Pomimo niskiej zabudowy wyposażony jest w nowoczesną windę z poziomu garażu do ostatniej kondygnacji. Skupia w sobie 15 lokali mieszkalnych, 15 komórek lokatorskich oraz 16 miejsc postojowych w zamkniętym garażu usytuowanym w bryle budynku i zabezpieczonym bramą zamykaną na pilota.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zdecydowana większość lokali ma dwa balkony o dużych powierzchniach, deweloper dodatkowo wyposażył sypialnie w oddzielne balkony. Mieszkania wyposażone zostaną w instalację alarmową.
Mieszkańcy Jasmine Homes będą mieć możliwość posiadania własnego zielonego ogródka, niezależnie od tego, na której kondygnacji znajduje się mieszkanie.

Urban Development zaprojektował 12 zielonych ogródków przegrodzonych z możliwością wyboru lokalizacji oraz powierzchni. Wszystkie są w cenie lokalu mieszkalnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych