Jaworowe Wzgórze. Nowa inwestycja Dekpolu

Dekpol wprowadził do sprzedaży kolejną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku. Jaworowe Wzgórze to kameralny budynek, w którym znajdzie się 27 lokali o powierzchni od 40 mkw. do 66 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe, które kwalifikują się do programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 15:07

Najnowsza inwestycja spółki Dekpol położona jest przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku. Tworzy ją dwupiętrowy budynek wyposażony w windę, w którym znajdą się dwupokojowe i trzypokojowe mieszkania. W sumie będzie to 27 lokali o powierzchni od 40,60 mkw. do 66,30 mkw. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Na wyższych kondygnacjach znajdą się z kolei przestronne balkony.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Świętokrzyskiej, pomiędzy Traktem Św. Wojciecha i obwodnicą Trójmiasta, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska. Bliskość zielonych terenów oraz zbiorników wodnych stanowi doskonałą okazję do spacerów i wycieczek rowerowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralny projekt adresowany jest przede wszystkim do młodych ludzi – singli, par i rodzin z dziećmi. Mieszkania oferowane w cenie od 4730 zł/mkw. i kwalifikują się do rządowego programu MdM. Planowany termin zakończenia realizacji Jaworowego Wzgórza to pierwszy kwartał 2018 roku. Dekpol jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych