Jeden z pierwszych ekologicznych apartamentowców nad jezioremHouseMarket.pl - 16 lutego 2016 11:57


Na terenie Lake Park Apartments, warszawskiej inwestycji Marvipolu wokół prywatnego jeziora, powstanie pierwszy ekologiczny budynek wielorodzinny oferujący 140 miniapartamentów, spełniających wymogi energooszczędnego standardu NF40.


Budynek 10 to osiem kondygnacji zaprojektowanych tak, by oszczędzać energię. Kompaktowe metraże – od 30 do 49 mkw. uzupełnia podziemny garaż. Budynek usytuowany w sąsiedztwie prywatnego jeziorka oznacza, że część lokali ma zagwarantowany w cenie widok na wodę.

Na terenie osiedla, obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z zalet osiedla.

Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych i jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Teren jest strzeżony i monitorowany. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją.