Jerozolimskie Business Park rusza z rekomercjalizacją

Ponad 5,5 tys. mkw. powierzchni dostępnej w czterech nowoczesnych budynkach biurowych oferuje Apollo-Rida spółka realizująca projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce.

Autor: HouseMarket.pl 04 stycznia 2017 11:39

Warszawski kompleks Jerozolimskie Business Park – zlokalizowany w pobliżu centrum miasta – poddano w ostatnim czasie rewitalizacji w celu dostosowania do najwyższych standardów, gwarantujących komfortowe warunki obecnym i przyszłym użytkownikom biur. W ofercie znajduje się ponad 5591 mkw. powierzchni użytkowej. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest Apollo-Rida – spółka realizująca projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w całej Polsce.

Park biurowy przy Al. Jerozolimskich 146 w Warszawie został wzbogacony o nowe udogodnienia dla Najemców: sale konferencyjne, odrębną przestrzeń dla małych biur, strefę relaksu oraz infrastrukturę dla rowerzystów. Nowy wygląd zyskały lobby budynków. Gruntownej modernizacji poddano także teren zewnętrzny, gdzie najemcy będą mogli odpocząć w otoczeniu przyjemnej dla oka zieleni. Istotnym atutem jest dobre skomunikowanie biurowców, a także liczne miejsca parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Na warszawskim rynku biurowym panuje duży popyt na obiekty w dogodnych lokalizacjach, które jednocześnie cechują się wysokim standardem wykończenia oraz kompleksową infrastrukturą. Jerozolimskie Business Park od Apollo-Rida to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w stolicy, który dodatkowo ma wysoki współczynnik miejsc parkingowych (1:20), co – z uwagi na zapotrzebowanie współczesnych przedsiębiorców – dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Rozpoczęta rekomercjalizacja daje najemcom dostęp do ponad 5,5 tys. m2 powierzchni biurowej przystosowanej do wymagań nowoczesnych firm – mówi Rafał Nowicki, prezes zarządu Apollo-Rida.

W najbliższej okolicy kompleksu znajdują się Dworzec PKP Warszawa Zachodnia, stacja WKD Reduta Ordona oraz przystanek autobusowy. Jerozolimskie Business Park znajduje się 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta i 15 minut jazdy samochodem od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych