Jesień sprzyja deweloperom

Jesień w branży deweloperskiej to czas, w którym nie dzieje się mniej, niż wiosną i latem. Poznańscy deweloperzy nie zwalniają tempa na budowach.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2016 15:18

W Poznaniu, spółka Agrobex prowadzi zaawansowane prace przy budowie trzeciego etapu inwestycji Wilczak 20. Powstaje budynek C z 78 mieszkaniami o powierzchni od 34,6 do 53,7 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, dwupokojowe i trzypokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Planowany termin zakończenia prac to koniec bieżącego roku. - Wilczak 20 to nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej o ciekawej, modnej architekturze i kolorystyce. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Na Nowych Ogrodach praca wre. Aktualnie przekazywane są klucze do mieszkań na drugim etapie inwestycji. Deweloper nie zwalnia tempa i intensywnie pracuje nad realizacją kolejnego, trzeciego etapu, który gotowy jest już w 3 proc.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Prace na budowie postępują zgodnie z harmonogramem, w niektórych zadaniach wyprzedzamy nawet założony plan. Obecnie budynek  wspiął się na wysokość czwartego piętra - podkreśla Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

 Prężnie działa Grupa Partner

Przy Starołęckiej, gdzie powstanie osiem apartamentów Przystań Warta, inwestor złożył wniosek o wydanie pozwolenia na budowę. Z kolei na inwestycji Atrium Sielska 22, kamienicy z 39 mieszkaniami, budowlańcy kończą przygotowanie budynku w stanie surowym, a w grudniu zostanie położony dach.

Największe przedsięwzięcie to rewitalizacja Młyna nad Cybiną przy ulicy Sarniej na poznańskim Zielińcu, gdzie powstaną 133 apartamenty w stylu loft. – W tym momencie trwają prace rozbiórkowe i renowacja elewacji. Oczyszczono i uporządkowano otoczenie. Nad całością czuwa konserwator zabytków, chcemy zachować historyczny charakter budynku – zaznacza Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Do końca listopada Ekonbud-Fadom zakończy ostatnią część pięcioetapowej inwestycji Reduta Nowe Podolany. W jej ramach zostanie oddanych do użytku kolejnych 68 mieszkań, a cała inwestycja będzie liczyć 316 lokali o różnym metrażu. - Regularnie przybywa nowych mieszkańców, dlatego inwestor przewiduje dalszą rozbudowę osiedla - wyjaśnia Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych