Jesienna promocja na mieszkania w Atal Towers

Atal ogłosił promocję na mieszkania w pierwszym i drugim etapie kompleksu Atal Towers. Lokale w stanie deweloperskim oraz wykończone w programie Atal Design na piętrach: od pierwszego do szóstego można kupić z rabatem 150 zł/mkw. Oferta obejmuje umowy rezerwacyjne zawarte do 30 września 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 16:04

Wrocławski kompleks Atal Towers składać się będzie z dwóch obiektów. Budynek pierwszego etapu inwestycji liczy sześć pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W drugim etapie powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego.

 W Atal Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania. W parterach obu budynków zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe. Niektóre z nich, od strony planowanego deptaku nad Odrą, zostaną zagospodarowane na lokale gastronomiczne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za projekt odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to trzeci kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych