Julianów Park oazą apartamentów wśród starych drzew

Realizowane przez spółkę Apartamenty Julianów osiedle Julianów Park w Łodzi tworzy trzykondygnacyjny budynek posadowiony na leśnej działce. Jego nowoczesna, lekka i rozczłonkowana bryła spięta jest szklaną galerią biegnącą wokół zielonego dziedzińca.

Autor: HouseMarket.pl 06 października 2016 15:13

Julianów Park powstaje przy ul. Przedwiośnie 27 w Łodzi. Firma Apartamenty Julianów zaprojektowała trzykondygnacyjny budynek na leśnej działce. Pomimo niskiej zabudowy w apartamentowcu będzie zamontowana winda. W budynku zaplanowano 27 mieszkań o powierzchniach od 55 do 140 mkw. Miejsca parkingowe przewidziane są w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

Nowoczesna, lekka, rozczłonkowana bryła budynku spięta jest szklaną galerią biegnącą wokół zielonego dziedzińca. Duża leśna działka z starodrzewem oraz mała ilość mieszkań pozwolą mieszkańcom zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Zaletą wszystkich lokali są duże przeszklenia, tarasy i balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Julianów Park powstaje w północnej części Łodzi, w prestiżowej, willowej dzielnicy Julianów. Jest to wyjątkowo spokojna, zielona i malownicza okolica poprzecinana cichymi uliczkami, wzdłuż których położone są szpalery drzew.

Dodatkowym, niewątpliwym atutem jest bliskie sąsiedztwo zabytkowego Parku Adama Mickiewicza oraz Lasu Łagiewnickiego. Komfort codziennego życia zapewnia dobre skomunikowanie tej części miasta z centrum Łodzi oraz mała odległość od sklepów, żłobka, przedszkola, gimnazjum, szpitala im. Jordana i ośrodka rekreacyjnego „Stacja Nowa Gdynia”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych