Julianowska 38. Nowa inwestycja WGE Development

Realizowany przez WGE Development kameralny trzypiętrowy budynek stanie w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku przy ul. Julianowskiej 38. Pomieści dziewięć mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2016 14:27

W budynku zaprojektowano dziewięć mieszkań o powierzchniach od 40 metrów kwadratowych do 60 metrów kwadratowych. Deweloper - WGE Development zaplanował także lokal usługowy o powierzchni około 103 metrów kwadratowych. Mieszkania są przestronne, a ich układ pozwala na funkcjonalne i optymalne rozwiązania aranżacyjne.

Wjazd do budynku zlokalizowano od strony ulicy Julianowskiej. Na poziomie -1 znajdować się będzie garaż podziemny, część techniczna budynku oraz komórki lokatorskie. Miejsce postojowe w garażu kosztują 29 tys. zł. Za komórkę lokatorską trzeba zapłacić 5800 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ulica Julianowska znajduje się w centrum osiedla Bródno. Wjazd odbywa się od ulicy Rembielińskiej lub od strony ulicy Wysockiego przez ul. Ogińskiego i Syrokomli. Jest to spokojna okolica z niską zabudową, parkami rekreacyjnymi, placami zabaw oraz pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

W pobliżu znajdują się publiczne i prywatne szkoły oraz przedszkola. Na terenie dzielnicy działa szereg placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych oraz szkolno– wychowawczych.

Ulica Julianowska jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Budynek znajduje się w sąsiedztwie licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz planowanej II linii metra.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych