Jurajska-Plaza. Mieszkania w zgrabnej i lekkiej bryle

Jurajska Plaza to kompleks czterech sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z łącznie około 100 mieszkaniami i kilkunastoma lokalami usługowo-handlowymi na parterze. Inwestycję realizuje w Kielcach spółka MRK Polska.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 14:18

W budynkach A,B i C na piętrach: od pierwszego do czwartego będą mieściły się mieszkania o powierzchni od 31,7 mkw. do 115 mkw. Na najwyższym, piątym piętrze - ekskluzywne penthouse'y.

Ponadto w skład kompleksu wejdzie powiększone o dodatkową powierzchnię w budynku D, istniejące już centrum sportowe Roko. Wszystko to w zgrabnej i lekkiej bryle idealnie wkomponowanej w okolicę. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 55 podziemnych miejsc postojowych i dalszych kilkadziesiąt naziemnych. W klatkach znajdować się będą cichobieżne windy dostępne także w części z kondygnacji podziemnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Parkingi i cały teren wokół Jurajskiej Plaza będzie oświetlony i objęty monitoringiem. Wejścia do budynków przez niepowołane ochronią domofony. Monitorowane będą również windy i parking podziemny.

Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany małą architekturą, a w północnej części działki utworzona zostanie część rekreacyjno-wypoczynkowa z placem zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się tereny rekreacyjne: boiska szkolne, korty tenisowe, kryta pływalnia. Nieopodal również rezerwat geologiczny Ślichowice i krajobrazowy Karczówka. Planowane zakończenie pierwszego etapu inwestycji to trzeci kwartał 2017 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych