Jurajskie Wzgórze kusi uzdrowiskową architekturą

Realizowane przez Invest House osiedle Jurajskie Wzgórze składa się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych w charakterystycznym dla uzdrowisk i kurortów wypoczynkowych stylu szwajcarsko-ojcowskim. W związku z tym dominuje naturalny kamień, drewno i dbałość o szczegóły architektoniczne.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2017 09:02

Kolejne etapy budowy osiedla Jurajskie Wzgórze V są realizowane zgodnie z harmonogramem. W budynkach B i G zamontowano już stolarkę okienną. Jednocześnie rozpoczęły się prace związane z instalacją kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to sierpień 2017 r.

Osiedle Jurajskie Wzgórze V zlokalizowane jest na ulicy Leśnej w miejscowości Bibice, niespełna 8 km od Rynku Głównego w Krakowie. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum Krakowa oraz wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, dworca kolejowego i lotniska w Balicach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle składa się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych w charakterystycznym dla uzdrowisk i kurortów wypoczynkowych stylu szwajcarsko-ojcowskim. W stylu tym dominuje naturalny kamień, drewno i duża dbałość o szczegóły architektoniczne.

Elewacja domów utrzymana jest w ciepłej tonacji. Motywem przewodnim jest kamień wapienny, który pięknie harmonizuje z drewnianymi balkonami i ciemnym dachem. Ta ponadczasowa architektura emanuje spokojem, poczuciem harmonii z otaczającym miejscem i przyrodą.

Poza pięknym wyglądem zewnętrznym domów deweloper położył duży nacisk również na ich funkcjonalność, która powoduje, że domy są łatwe do zaaranżowania. Optymalne nasłonecznienie sprawia wrażenie większej przestrzeni niż w rzeczywistości.

Jurajskie Wzgórze V ma być synonimem wygodnego życia i dawać satysfakcję płynącą z posiadania nietuzinkowego, stylowego domu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych