Kajma Apartamenty rosną w Muchoborze Wielkim

Realizowana przez rodzinną spółkę Kajma inwestycja Kajma Apartamenty powstaje w cichej i kameralnej okolicy, między ulicą Stanisławowską a Zagony we wrocławskim Muchoborze Wielkim.

Autor: HouseMarket.pl 21 lutego 2017 09:09

Osiedle Kajma Apartamenty to zespół budynków wielorodzinnych, wyróżniających się tradycyjną architekturą. Zlokalizowane są w drugiej linii zabudowy i posiadają zaledwie trzy kondygnacje, dzięki czemu osiedle zyskuje kameralne i przytulne wnętrze. Do budowy wykorzystano naturalne materiały, nawiązujące do tradycji miejsca. Nowoprojektowane obiekty, mimo że posiadają zaledwie trzy kondygnacje, wyposażone zostały w windę, co poprawia komfort użytkowania nowym mieszkańcom. Duża ilość miejsc postojowych, zarówno w garażu podziemnym, jak i na terenie, w pełni pokrywa zapotrzebowanie przyszłych użytkowników. Wjazd na osiedle z kontrolą wstępu zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Deweloper – rodzinna firma Kajma zrealizuje inwestycję w trzech etapach. Wszystkie apartamenty zlokalizowane w parterach połączone są z prywatnymi, wydzielonymi ogródkami. Duże tarasy stanowią przedłużenie salonu, integrując wnętrze z ogrodem. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdym z mieszkań możliwe jest wydzielenie zacisznego miejsca wypoczynku. Mieszkania te przeznaczone są dla osób towarzyskich, jak i indywidualistów, lubujących się w spędzaniu czasu pośród zieleni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty znajdujące się na pierwszym piętrze wyposażone zostały w przestronne balkony, dające wiele możliwości aranżacji. Duże przeszklenia okienne zapewniają stały dostęp światła, dzięki czemu mieszkania są słoneczne i widne. Apartamenty te projektowane były z myślą o osobach ceniących wysoki standard, spokój oraz wygodę.

Mieszkania na drugiej kondygnacji posiadają przestronne antresole, umożliwiające zwiększenie powierzchni o dodatkową przestrzeń mieszkalną. Lokale doświetlane są przez okna dachowe oraz duże przeszklenia okienne umieszczone w lukarnach. Wysoka ścianka kolankowa zapewnia zwiększoną powierzchnię użytkową lokali, a nachylony sufit dodaje mieszkaniu wyrazu. W większości istnieje możliwość instalacji kominków. Dwupoziomowe apartamenty stworzone są dla ludzi nowoczesnych, preferujących niebanalne wnętrza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych