Kąkolowa Aleja pozwala odpocząć od zgiełku miasta

Realizowana przez firmę Porczyńscy Investment Kąkolowa Aleja to nowopowstałe kameralne osiedle mieszkań na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. W sprzedaży dostępne są apartamenty z trzeciego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 12:55

Kąkolowa Aleja to ekskluzywny zespół 44 apartamentów o powierzchniach od 50 mkw. do 100 mkw., rozmieszczonych w dziewięciu budynkach na terenie hektarowej działki. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Architekturę osiedla charakteryzują proste formy i kształty, precyzyjnie dopracowane detale i elegancka kolorystyka elewacji.

Deweloper Porczyńscy Investment oferuje w trzecim etapie budowy, w dwóch budynkach 10 apartamentów. W strukturze przeważają apartamenty od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 50 mkw. do 100 mkw. W każdym lokalu możliwe jest wydzielenia odrębnego pomieszczenia na zamkniętą kuchnię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy i ogrody. Dla każdego przewidziano jedno miejsce postojowe w garażu lub naziemne. Teren inwestycji został ogrodzony.

Kąkolowa Aleja przeznaczona jest dla rodzin pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych