Kaliska Park w Turku w połowie drogi

Inwestycja od FB Antczak w Turku - Kaliska Park przekroczyła już 50 proc. budowy.  Sprzedanych zostało ponad 60 proc. mieszkań.

Autor: Housemarket.pl 06 kwietnia 2021 11:24

62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. powstają w ramach pierwszego etapu inwestycji Kaliska Park w Turku. 

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstają dwa kameralne, otoczone zielenią budynki: trzykondygnacyjny oraz czterokondygnacyjny. Mieszkania będą miały zróżnicowany metraż: od 31 m kw. do 63 m kw. Realizacja osiedla rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku. Klucze do lokali zostaną przekazane klientom zgodnie z harmonogramem, tj. do końca grudnia 2021 roku. Sprzedaż mieszkań jest na zaawansowanym poziomie ponad 60 proc. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach skorzystają z funkcjonalnych balkonów. Dodatkowo najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji nowoczesny plac zabaw, a ich rodzice – wygodną wózkownię. Dla miłośników rowerów zaprojektowano rowerownię. Części wspólne będą pełne zieleni. Całość uzupełnią elementy małej architektury. 

Kaliska Park to kolejna inwestycja realizowana przez FB Antczak w Wielkopolsce. Osiedle, zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, powstaje w centrum Turku tuż obok Urzędu Miasta, Parku Składkowskiej oraz ogródków działkowych. Inwestycja będzie doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych