Kamienica Jeżyce zakończona

Ronson zakończył realizację pierwszego etapu osiedla Kamienica Jeżyce położonego przy ul. Kościelnej w centrum Poznania. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad 90 proc. ze 144 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 31 sierpnia 2016 13:23

W ofercie wciąż dostępne są rodzinne mieszkania trzy i czteropokojowe, a ich cena zaczyna się od 5900 zł/mkw.

Kamienica Jeżyce to bardzo korzystna propozycja dla osób poszukujących dużego, rodzinnego mieszkania. Doskonała lokalizacja osiedla z łatwym dostępem do szkół i terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, w połączeniu z propozycją dobrze doświetlonych, przestronnych mieszkań, to kompleksowa odpowiedź na potrzeby młodych rodzin – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Jakość projektu Kamienica Jeżyce potwierdzili sami poznaniacy, którzy w głosowaniu na najlepszą inwestycję w stolicy Wielkopolski przyznali naszemu osiedlu drugą nagrodę. To bardzo duże wyróżnienie, które utwierdziło nas w przekonaniu, że w naszych działaniach będziemy dalej konsekwentnie stawiać na Poznań – dodaje.

Kamienica Jeżyce położona jest przy ul. Kościelnej cieszącej się dużą popularnością dzięki bogatej infrastrukturze. Znaleźć tam można modne i znane w Poznaniu restauracje, pizzerie, jak również jedną z najlepszych lodziarni w mieście. Osiedle zlokalizowane jest niedaleko historycznego Rynku Jeżyckiego, w odległości zaledwie pięć minut od Parku Sołeckiego. To właśnie tam znajduje się specjalnie zaprojektowana łąka do gier i zabaw, z której chętnie korzystają najmłodsi. W pobliżu Kamienicy Jeżyce zlokalizowane jest także przedszkole, kino i teatr, a także Centrum Kultury Zamek, w którym odbywają się liczne wydarzenia o charakterze teatralno-filmowym.

Osiedle Kamienica Jeżyce liczy w ramach dwóch etapów 295 lokali. W ramach właśnie zakończonego pierwszego etapu powstało 144 mieszkań, z czego ponad 90 proc. zostało sprzedanych jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. W ofercie wciąż dostępne są mieszkania trzy i czteropokojowe o powierzchni od 59 do 113 mkw. Osiedle zostało zaprojektowane w wysokim standardzie, z dbałością o detale i zachowaniem zasad funkcjonalności. Zakończenie drugiego etapu Kamienicy Jeżyce planowane jest na I kwartał 2017 r.

Ronson stawia na Poznań

Dotychczas Ronson Development zrealizował w stolicy Wielkopolski pięć inwestycji z ponad 560 lokalami. Spółka zakończyła ubiegły rok z najlepszym w historii wynikiem sprzedaży, z czego aż jedna czwarta, czyli 225 lokali przypadała na rynek poznański. Ronson konsekwentnie poszukuje działek w Poznaniu z przeznaczeniem pod kolejne inwestycje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych