Kamienica Ogrodowa 65 coraz bliżej końca

Przyszli mieszkańcy kamienicy przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie, rewitalizowanej przez RealCo Property Investment and Development, sprawdzają stan swoich mieszkań. W kamienicy z lat 30-tych XX wieku znajdują się już wszystkie modernistyczne detale, a jej zabytkowe części zostały poddane pieczołowicie wykonanej rewitalizacji.

Autor: HouseMarket.pl 03 stycznia 2017 12:41

Od grudnia 2016 r. trwają odbiory mieszkań w Ogrodowa 65 Kamienica na Woli. Przyszli mieszkańcy sprawdzają swoje lokale, w tym stan okien, drzwi, ścian czy elektryki. Proces sprzedaży ostatnich mieszkań jeszcze trwa. Klienci, którzy dopiero zakupią mieszkanie w kamienicy, będą mogli je odebrać w możliwie najkrótszym czasie.

Obecnie na terenie budowy trwają ostatnie prace wykończeniowe. Główne prace budowlane zostały już zakończone, gotowe są nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i centralnego ogrzewania, a także nadbudowa z przestronnymi tarasami czy elewacja. Nowy dach posiada poszycie z estetycznej blachy w kolorze grafitu. Na dziedzińcu została położona elegancka kostka, a w części patio znajduje się oszklona winda.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Detale jak brama, oryginalne balustrady, drzwi, przeszklenia czy oświetlenie zostały odrestaurowane oraz dobrane w ten sposób, aby nawiązywały do stylu lat 30-ych XX wieku. Już wkrótce będą mogli je podziwiać mieszkańcy Kamienicy na Woli przy ul. Ogrodowej 65.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych