Kamienica Retmana. Inteligentne mieszkania w sercu Krakowa

Kamienica Retmana to kameralny, pięciopiętrowy budynek, w historycznej dzielnicy Zwierzyniec, w odległości zaledwie kilkuset metrów od Bulwarów Wiślanych, krakowskich Błoń czy Zamku Królewskiego na Wawelu.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 09:13

W projekcie przewidziano 28 apartamentów w metrażu od 30 mkw. do 200 mkw. o ponadnormatywnej wysokości 280 centymetrów. Budynek zapewni również 35 stanowisk postojowych w garażu podziemnym, a jego części wspólne stanowić będą luksusowe dopełnienie przestrzeni mieszkalnej.

Projekt budynku stworzony został z uwzględnieniem rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych. Kładzie on również nacisk na udogodnienia inteligentnego mieszkania, które ułatwiać będą mieszkańcom kamienicy codzienne obowiązki. Całość stanowić ma doskonałą propozycję dla osób pragnących najwyższej dawki komfortu i chcących korzystać z sąsiedztwa zabytkowego centrum miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowany termin zakończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2018 r. W styczniu 2017 r. zakończono wylewanie ścian parteru, wykonano 50 proc. szalowania stropu i rozpoczęto jego zbrojenie. Zakończono wyciąganie szczelnych ścian Larsena (poza obszarem przy zjeździe do garażu).

Inwestorem apartamentowca Kamienica Retmana jest spółka celowa. Jej prezesem jest Ludwik Jakub Kamiński, a wiceprezesem Tomasz Pasek, który od kilkunastu lat prowadzi również spółkę TK BUD. Za projekt odpowiada pracownia DDD Architekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych