Kamienice Malczewskiego wracają na rynek. Allcon rozbuduje znane gdańskie osiedle apartamentów

Allcon Budownictwo, jako generalny wykonawca, rozpoczął realizację usytuowanej w pobliżu centrum Gdańska inwestycji Kamienice Malczewskiego 2.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 12:12

Powstające osiedle będzie kontynuacją projektu zrealizowanego po sąsiedzku na przełomie 2014 i 2015 roku.

W ramach Kamienic Malczewskiego 2 powstanie łącznie 15 kameralnych, wielorodzinnych budynków. Na rozpoczętym właśnie pierwszym etapie zostaną zrealizowane trzy budynki, w których znajdować się będą 2-, 3- oraz 4–pokojowe apartamenty o powierzchni od 39 do 102 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamentowy charakter inwestycji przełoży się na wysoki standard lokali, które cechować będą: podwyższona wysokość pomieszczeń, duże balkony i tarasy przy mieszkaniach na parterze i poddaszu. Każdy budynek zostanie również wyposażony w windę oraz halę garażową z miejscami postojowymi i pomieszczeniami na akcesoria samochodowe. Inwestycję wyróżniać będzie autorski projekt aranżacji wnętrz w konwencji „Art” z galerią nowoczesnych obrazów.

Kubatura budynków powstających obecnie budynków to 12 106 metrów sześciennych, natomiast ich powierzchnia całkowita 6 012 mkw. Prace budowlane zostały zaplanowane na 12 miesięcy.

Deweloperem inwestycji jest spółka Allcon Osiedla, która wraz z Allcon Investment i Allcon Budownictwo wchodzi w skład Grupy Allcon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych