Kamienice przy Dworcu wizytówką Tczewa

Realizowana przez firmę Pad-Pol kamienica C przy ul. Pomorskiej utrzymana jest w łagodnej, szaro-białej tonacji z elementami cegły. Ma być ładną wizytówką centrum Tczewa.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 15:46

Kamienica C to już trzeci z pięciu budynków, które powstaną przy ulicach: Pomorskiej, Koziej i Kaszubskiej, obok Dworca PKP i Galerii Kociewskiej, tworząc nowe osiedle - Kamienice przy Dworcu.

Wykonany z bloczków silka, będzie posiadał 1250 mkw. powierzchni całkowitej. Pomieści 20 mieszkań od 24 do 65 mkw. Większość posiada przynajmniej jeden balkon i komórkę lokatorską w piwnicy. Zaplanowano także jeden lokal usługowy liczący 25 mkw. W obiekcie zaprojektowano halę garażową i miejsca postojowe na zewnątrz budynku. Ogrzewanie budynku będzie bezobsługowe z wymiennika, dostarczane przez ZEC w Tczewie. Deweloper planuje zakończyć budowę w 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W kamienicy B, drugim z pięciu budynków znajdzie się 15 lokali mieszkalnych od 24 do 85 mkw. i jeden lokal usługowy liczący 25 mkw. W kondygnacji podziemnej przewidziano garaże i komórki lokatorskie. Budowa ma się zakończyć w grudniu 2016 r. Realizację pierwszej kamienicy na tym kameralnym osiedlu w centrum miasta deweloper – firma Pad-Pol zakończył w październiku 2015 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych