Kampania billboardowa zachęca do zamieszkania w Oświęcimiu

W Oświęcimiu mieszka ok. 38 tys. mieszkańców. Samorząd chciałby, aby było ich więcej. Właśnie ruszył z kampanią, w ramach której... postawił billboardy chwalące miasto przy wszystkich drogach wjazdowych.

Autor: PAP 21 listopada 2021 11:55

  • Samorząd Oświęcimia zainicjował kampanię promocyjną, która ma na celu zachęcić do zamieszkania w tym mieście.
  • Dziewięć billboardów z informacjami o walorach miasta znalazło się przy wszystkich czterech drogach wjazdowych – podała rzecznik magistratu Katarzyna Kwiecień.

"Kampania promocyjna zachęca, nie tylko młodych ludzi, do skorzystania z bogatej oferty i związania życia z naszym miastem" - powiedziała Kwiecień.

Na billboardach, które stanęły przy wszystkich drogach wlotowych do Oświęcimia, umieszczone zostały zdjęcia promujące ofertę mieszkaniową, wypoczynkową, sportową, kulturalną czy edukacyjną. Miasto ukazane został też jako miejsce, w którym można znaleźć dobrą pracę, a mieszkańcy korzystają z wielu udogodnień.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Dlaczego warto zamieszkać w Oświęcimiu? Bo jest to dynamicznie zmieniające się miasto. Ma wiele atutów i możliwości rozwojowych. (…) U nas wszędzie jest blisko. Żyje się spokojniej i wygodniej, ciekawie" - zachęca prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut.

W Oświęcimiu mieszka ok. 38 tys. mieszkańców. Miasto położone jest na styku Śląska i Małopolski w pobliżu Beskidów. (PAP)

Autor: Marek Szafrański

szf/ joz/

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych