Kaskadowe osiedle Panoramika z pozwoleniem na użytkowanie

Ronson Development zakończył realizację drugiego etapu osiedla Panoramika w Szczecinie.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 12:41

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Panoramika położonego przy ul. Panoramicznej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad dwie trzecie mieszkań. W ofercie wciąż dostępny jest szeroki wybór mieszkań w ramach trzeciego etapu osiedla.

– Mieszkania na osiedlu Panoramika są doskonale doświetlone i zostały zaprojektowane z zachowaniem zasad funkcjonalności. Cechy te w połączeniu z atrakcyjną ceną i dbałością o najwyższą jakość okazały się kluczem do sukcesu dwóch pierwszych etapów. Podobnego scenariusza spodziewamy się w przypadku trzeciego etapu osiedla, w ramach którego oferujemy 122 lokale o rozkładach dostosowanych do możliwości finansowych klienta – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie osiedla Panoramika dostępne są kawalerki, mieszkania, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 30 do 105 mkw. Metraże popularnych mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 34 mkw., a trzypokojowych od 56 mkw. Najniższa cena za mieszkanie wynosi 144 tys. zł., a część lokali objęta jest rządowym programem wsparcia „Mieszkanie dla Młodych”. Cechą charakterystyczną projektu jest kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu Wzgórz Warszewskich w kierunku południowym sprawia, że z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta.

Panoramika to propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w otoczeniu natury i jednocześnie potrzebują sprawnej komunikacji z centrum miasta. W niedalekiej okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, takie jak Jasne Błonia, Las Arkoński czy Jezioro Głębokie, a rozbudowana siatka komunikacji miejskiej pozwala mieszkańcom na szybki i sprawny dojazd do centrum miasta.

W ramach I i II etapu powstało niemal 200 lokali, a cała inwestycja będzie liczyć 499 mieszkań. Zakończenie budowy trzeciego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych