Keja Blue. Kameralne mieszkania w Łodzi

Realizowana przez rodzinną firmę REMS Kuryłowicz Povodor inwestycja Keja Blue powstaje na osiedlu Dąbrowa w Łodzi, przy ulicy Felińskiego 7A. W kameralnym budynku zaplanowano dziesięć funkcjonalnych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 16:10

Lokale o powierzchni od ok. 32 mkw. do ok. 80 mkw., rozlokowane są na pierwszym i drugim piętrze budynku. Każdy jednopokojowy i dwupokojowy jest wyposażony w balkon. Układy trzypokojowe posiadają po dwa balkony, z których jeden może w przyszłości zostać zagospodarowany na loggię lub ogród zimowy. Balkony na ostatnim piętrze są zadaszone, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać z dodatkowego schronienia przed słońcem, deszczem lub wiatrem. Do każdego mieszkania należy komórka lokatorska, położona na tym samym piętrze, co lokal. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa nowych mieszkańców i najemców Keja Blue zostanie rozprowadzona instalacja monitoringu – kamery na zewnątrz obejmujące każdą stronę elewacji oraz kamera na klatce schodowej, prowadzącej do części mieszkalnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wokół budynku zorganizowano miejsca postojowe do wspólnego użytku przez nowych mieszkańców. Keja Blue to miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych szkół, przedszkoli oraz sklepów i punktów usługowych.

W otoczeniu nie zabraknie także dobrych połączeń niemal z każdą częścią miasta, którą zapewniają linie autobusowe oraz tramwajowe. Atrakcja lokalizacji jest znajdujący się nieopodal zielony skwer im. św. Kolbego. Przekazanie budynku do użytku planowane jest w połowie listopada 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych