Kilińskiego 35. Mieszkania dla miłośników miejskiego stylu życia

Realizowana przez Budomatex inwestycja Kilińskiego 35 to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający w centrum Siedlec, przy jednej z głównych ulic miasta.

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2017 09:45

Budynek posiada jedną kondygnację podziemną i pięć kondygnacji nadziemnych. Lokale mieszkalne mają powierzchnie od 28 mkw. do 79 mkw.

Na parterze budynku od strony ulicy przewidziano lokal usługowy. W części podziemnej zaprojektowano halę garażową i komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu wokół budynku przyjmie nowoczesną formę z miejscem do wypoczynku dla mieszkańców. Teren zostanie ogrodzony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dogodna lokalizacja budynku sprawia, że wszędzie jest blisko: sklepy, urzędy oraz dworzec. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Charakteryzują się funkcjonalnie rozplanowanymi wnętrzami, które będzie można urządzić według najnowszych trendów.

Wszystko to sprawia, że budynek przy ulicy Kilińskiego 35 stanie się idealnym miejscem dla miejskiego stylu życia. Termin zakończenia budowy zaplanowano na 30 maja 2018 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych