King Cross kończy budowę Osiedla termalnego w Uniejowie

Dobiega końca budowa pierwszego etapu "Osiedla termalnego” w Uniejowie w województwie łódzkim. Inwestor zapowiada, że pierwsi lokatorzy otrzymają klucze najpóźniej w grudniu 2021 r.

Autor: Housemarket.pl 23 września 2021 11:02

  •  Budowa trwała niecałe dwa lata.
  • Za projekt architektoniczny odpowiada łódzka pracownia architektoniczna 4design S.C.
  • Generalnym wykonawcą jest firma Budimex S.A.

Osiedle termalne” w Uniejowie to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych tego typu w Polsce, biorąc pod uwagę stosunek wielkości inwestycji do wielkości miasta. To niestandardowe podejście opłaciło się inwestorowi bo jak mówi Marcin Trybus, członek zarządu grupy King Cross: - Do sprzedaży zostało już tylko około 20 mieszkań ze 175, co jak na jedną z najbardziej poszkodowanych przez pandemię gmin turystycznych w Polsce jest świetnym wynikiem.

Osiedle nawiązuje do inwestycji mieszkaniowych realizowanych wcześniej przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. Na nowym osiedlu powstało 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budyn-\ków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków, na parterze i trzech piętrach znajdzie się około 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają salon z aneksem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki, a na ostatnich kondygnacjach wybranych budynków znajdują się przestronne tarasy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie również dodatkowy kran w łazienkach dostarczający gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych - mówi Trybus.

Uniejów to urokliwe miasto w województwie łódzkim, malowniczo położone nad brzegiem Warty. Miasto ma charakter turystyczny, a w 2012 r. nadano mu status miejscowości uzdrowiskowej. Atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci lasów oraz kompleksu termalno – basenowego „Termy Uniejów”.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych