Kleszczewo Park. Pierwszy budynek już gotowy

Realizacja inwestycji Kleszczewo Park wystartowała na wiosnę 2020 roku, a już zakończyła się budowa pierwszego budynku. Nowym mieszkańcom zostaną przekazane 74 lokale o zróżnicowanym metrażu.

Autor: housemarket.pl 30 listopada 2021 13:25

  • Zakończyła się budowa pierwszego budynku Kleszczewo Park. 
  • Projekt przygotowuje Agrobex.
  • W budowie są dwa kolejne budynki, łącznie 99 mieszkań.

Kleszczewo Park to obecnie jeden z największych projektów spółki Agrobex. Starannie dobrana lokalizacja gwarantująca spokój i wiele przestrzeni przyciąga osoby i rodziny, które chcą zamieszkać poza miastem. Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, sprawna i szybka komunikacja z metropolią oraz cena, dużo niższa niż w centrum miasta decydują o popularności takiego projektu wśród klientów.

Inwestycja rozpoczęła się na wiosnę 2020 roku, a już w grudniu rozpoczynają się odbiory mieszkań z pierwszego zrealizowanego budynku. Powstały mieszkania 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 42,50 do 75,43 mkw. Lokale na parterze posiadają ogródki, a pozostałe mieszkania - przestronne balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców są windy. Każdy właściciel lokalu otrzymał również komórkę lokatorską. Nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem.

Podobnie jak w innych projektach spółki Agrobex, np. Wilczak 20, Nowe Żegrze czy Osiedle Silesia w Zielonej Górze, również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu.

CZYTAJ TEŻ: KLESZCZEWO PARK CZERPIE ZE SŁOŃCA 

- Inwestycja Kleszczewo Park to urokliwa lokalizacja, popularne metraże mieszkań, szereg udogodnień oraz atrakcyjna cena. Co istotne, po zakończeniu realizacji planujemy również stworzyć mini ryneczek z lokalami handlowo – usługowymi oraz specjalną strefą dla mieszkańców – podkreśla Krzysztof Kruszona, prezes zarządu spółki Agrobex.

Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie.

W budowie są dwa kolejne budynki, łącznie 99 mieszkań. Planowane zakończenie to II kwartał 2022.

Ceny rozpoczynają się od 4600 zł brutto za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych