Klienci odbierają klucze do apartamentów Złotej 44

Mieszkańcy Złotej 44 odbierają klucze i zaczynają wprowadzać się do budynku. Tytuł własności 72 apartamentów zyskał również fundusz inwestycyjny Catella, który właśnie podpisał umowę ostateczną, stając się tym samym właścicielem mieszkań ulokowanych w sumie na 9 piętrach wysokościowca.

Autor: HouseMarket.pl 28 lipca 2017 11:21

Popularnością i sukcesem cieszy się największe w Europie i jedyne w Polsce piętro rekreacyjne z 25-metrowym basenem. Lokatorzy chętnie korzystają z jego uroków, a w ramach pakietu powitalnego przygotowanego przez Złotą 44 mają do dyspozycji serię zabiegów spa, relaks na basenie lub w jacuzzi na tarasie.

W minionym roku Złota 44 zawarła bezprecedensową transakcję na zakup 72 apartamentów przez międzynarodowy fundusz inwestycyjny Catella. Firma pod marką No44 oferuje na rynku polskim nowy produkt, zaadresowany do przedstawicieli biznesu, ekspatów czy pracowników ambasad. To luksusowy długoterminowy najem apartamentów w jednym z najbardziej prestiżowych wysokościowców w Europie. Podpisana między stronami umowa ostateczna przeniosła tytuł własności, czyniąc fundusz Catella właścicielem nabytych apartamentów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Złota 44 to projekt zdecydowanie unikatowy na skalę ogólnoeuropejską. Na drugi tak luksusowy, imponujący skalą i architekturą, a także piętrem rekreacyjnym z 25-metrowym basenem budynek Europa będzie musiała długo poczekać. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, znając potrzeby i oczekiwania naszych klientów wiedzieliśmy, że będzie to strzał w dziesiątkę, dlatego nie wahaliśmy się tu zainwestować – powiedział Xavier Jongen, członek zarządu Catella. – Złota 44 to nie tylko pierwsza inwestycja, od której zaczęliśmy naszą biznesową przygodę w Polsce, ale również pierwsza instytucjonalna na lokalnym rynku nieruchomości. Tym bardziej doceniamy profesjonalizm, sprawny proces przeprowadzenia transakcji i terminowy odbiór wykończonych apartamentów. Zaledwie rok po nabyciu podpisaliśmy umowę ostateczną, urządziliśmy apartamenty i udostępniliśmy naszym klientom. Wszystko zgodnie z planem – dodał.

Złota 44 staje się prawdziwym domem

Coraz więcej mieszkańców odbiera swoje klucze i wprowadza do zakupionych apartamentów. Z tej okazji deweloper, firma BBI Development S.A., przygotowała dla nich pakiet powitalny „Welcome Day” – relaks na 8. sportowo-rekreacyjnym piętrze, z ofertą zabiegów spa i relaksem na basenie, w pięknym jacuzzi, na atrakcyjnym tarasie i w saunach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych