KM Building buduje pod Poznaniem

Gminy ościenne Poznania to atrakcyjne miejsca do zamieszkania. To coraz lepiej rozwinięta infrastruktura peryferii, bliskość terenów zielonych oraz spełniające oczekiwania kompleksowo zaprojektowane osiedla. Takimi zaletami przyciąga realizowany na terenie Błażejewa projekt Rodzinny Zakątek, gdzie trwa budowa już V inwestycji.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2021 15:20

Zamieszkać na przedmieściach Poznania to marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. Za takim rozwiązaniem przemawia wiele argumentów. Jest spokój i cisza. Jest także potrzebna obecnie przestrzeń i liczne tereny zielone.

Na dodatek przyciąga cena, dużo niższa niż na terenie stolicy Wielkopolski. W Błażejewie koło Kórnika, deweloper KM Building realizuje od 2013 roku projekt mieszkaniowy pod nazwą Rodzinny Zakątek. Obecnie trwa budowa V etapu, w ramach którego powstaną łącznie 62 domy w popularnej zabudowie szeregowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– W pierwszej kolejności powstaną 2 szeregowce po 10 domów każdy. W pierwszym z nich wykonywane są obecnie tynki wewnętrzne w ostatnim domu oraz rozpoczęły się prace elewacyjne. Z kolei w drugim zamontowaliśmy stolarkę okienną. Trwają też prace związane z instalacjami elektrycznymi, a już niedługo ruszamy z tynkowaniem domów wewnątrz – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Inwestor proponuje klientom 2 powierzchnie domów – 74 i 92 mkw. Mniejszy dom kosztuje 325 tys. złotych brutto, a większy, w zależności od powierzchni działki, od 370 tys. złotych brutto. Przemyślany układ pomieszczeń umożliwia podział domu na strefę dzienną i nocną. Daje to poczucie prywatności i swobody wszystkim domownikom. Parter składa się z przestronnego salonu i aneksu kuchennego, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego.

Z kolei piętro to 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka i balkon. W V etapie inwestycji pojawiła się dodatkowa przestrzeń, czyli strych o powierzchni 27 mkw. dla domu większego oraz 22 mkw. dla mniejszego. Deweloper proponuje również system indywidualnego sterowania ogrzewaniem - w każdym pomieszczeniu osobno. Nowością jest także przygotowanie instalacji pod system fotowoltaiczny. Warto dodać, że nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych czy ogrzewanie podłogowe. Mieszkańcy mają zagwarantowane miejsca postojowe przed domem oraz przestronny taras z piaskowca i pergole, a do osiedla prowadzi droga dojazdowa z kostki brukowej. W planach inwestora jest również rozbudowa części usługowo - rekreacyjnej.

Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w Błażejewie, niedaleko Kórnika, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Szybki dojazd z Poznania zapewnia droga ekspresowa S11 oraz liczne drogi powiatowe. Dostępna jest również komunikacja podmiejska. Położenie nad Jeziorem Bnińskim, w okolicy wielkopolskich lasów i pól, zapewnia ciszę, spokój i bezpieczeństwo, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe pozwalają na aktywnie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W pobliskim Kórniku mieszczą się szkoły, przedszkola, apteki i liczne sklepy oraz punkty usługowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych